• Garmin Delta Smart dla 1 psa zasięg 10 mertów z telefonem

Symbol: Delta

Garmin Delta Smart to prosty w obsłudze i skuteczny system szkolenia psa. Garmin Delta Smart to pierwsze urządzenie sterowane za pomocą zgodnego smartfona. Po pobraniu aplikacji Garmin Canine właściciel czworonoga uzyskuje panel do szkolenia psa. Poza funkcją pilota w aplikacji można także odczytać statystyki aktywności psa. Nowość stanowi "tag keep away", który można nabyć osobno lub w zestawie z systemem Delta Smart. Tag to elektroniczny odstraszacz.

649.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

Obroża elektroniczna dla psa

Garmin Delta Smart to prosty w obsłudze i skuteczny system szkolenia psa. Garmin Delta Smart to pierwsze urządzenie sterowane za pomocą zgodnego smartfona. Po pobraniu aplikacji Garmin Canine właściciel czworonoga uzyskuje panel do szkolenia psa. Poza funkcją pilota w aplikacji można także odczytać statystyki aktywności psa. Nowość stanowi "tag keep away", który można nabyć osobno lub w zestawie z systemem Delta Smart. Tag to elektroniczny odstraszacz.

Zawartość opakowania tylko urządzenie dla psa:

 •     Urządzenie dla psa Delta Smart z paskiem
 •     Przewód do ładowania
 •     3 nakładki na paski obroży (szara, niebieska i fuksja)

3 nakładki na paski

 •     Dokumentacja


Własności fizyczne i działanie urządzenia dla psów

 •     Wymiary urządzenia (szer. × wys. × gł.): 63 × 35 × 34 mm
 •     Masa: 41 g
 •     Zasięg: 30 m (na zewnątrz), 10 m (w pomieszczeniu)
 •     Liczba kontrolowanych psów: tak (nieograniczona)
 •     Funkcja BarkLimiter: tak
 •     Tryb upoważnienia do korekty szczekania: tak
 •     Poziomy stymulacji: 10
 •     Bateria: akumulator litowo-jonowy (w zestawie)
 •     Czas działania baterii: do 3 tygodni po naładowaniu
 •     Wodoodporność: 1 atm
 •     Zgodność z obrożami: pasuje do pasków obroży o szerokości do 25 mm (1 cal) i grubości do 3 mm (0,12 cala)   

 

Wykorzystaj smartfon do szkolenia psa dzięki urządzeniu Garmin Delta Smart

 •     Urządzenie szkoleniowe na obrożę / kliker oraz monitor aktywności dla psa
 •     Współpracuje z aplikacją Garmin Canine na zgodnym smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym
 •     Niestandardowe funkcje szkoleniowe umożliwiają wybór preferowanego typu sygnału/korekty dla psa
 •     Elektroniczny odstraszacz psów (do nabycia osobno lub w zestawie) pomagają utrzymać psy z dala od wyznaczonego obszaru
 •     Wiodący w branży system wykrywania szczekania z sygnałem dźwiękowym lub stymulacją korekcyjną do tresury


Psy są częścią Twojej rodziny, a Ty chcesz, aby dobrze się zachowywały oraz żyły zdrowo i radośnie. Aplikacja Garmin Canine w połączeniu z urządzeniem Delta Smart pomogą Ci w utrzymaniu dobrych relacji z psem. Łącząc sprawdzone rozwiązania Garmin montowane na obroży z łatwą w użyciu aplikacją mobilną działającą na zgodnym smartfonie, system szkoleniowy dla psów Delta Smart zapewnia wszelkie narzędzia do łączności, monitorowania i korekty, jakich potrzebujesz, aby Twój pies był bezpieczny, zdrowy i dobrze wyszkolony.


Od tego zaczyna się poprawa zachowania

Dzięki aplikacji mobilnej Garmin Canine możesz używać smartfonu jako podręcznego, zdalnego urządzenia szkoleniowego. Wzmacniaj pożądane zachowania psa i zniechęcaj do tych niepożądanych. Po prostu naciśnij przycisk na wyświetlaczu telefonu, a obroża elektryczna wyśle do psa sygnał wibracyjny, dźwiękowy lub bodziec korekcyjny. Sygnały te zwracają uwagę psa i umożliwiają Ci bezpieczne i efektywne zniechęcanie go do niechcianych lub denerwujących zachowań.

 Metody szkoleniowe

 
Stymulacja:

Stosuje krótką stymulację po dotknięciu opcji stymulowania w aplikacji. Stymulacja stosowana jest przez  cały czas przytrzymywania opcji stymulowania w aplikacji,  maksymalnie przez 8 sekund. Standardowo stymulacje powinny trwać krócej niż 8 sekund. Poziom intensywności
stymulacji możesz dostosować ręcznie.
 

 

Dźwięk:

Włącza dźwięk. Dźwięk może stanowić pozytywny lub negatywny bodziec szkoleniowy, w zależności od programu szkoleniowego.
 

 

Wibracje:

Wibracja stosowana jest przez cały czas przytrzymywania opcji wibrowania w aplikacji, maksymalnie przez 8 sekund. Skuteczność wibracji zależy od temperamentu i doświadczenia psa.

 


Zintegrowane monitorowanie aktywności

Monitorowanie aktywności psa jest niezwykle istotne, jeśli troszczymy się o utrzymanie go w dobrej kondycji fizycznej i zdrowiu. Dzięki funkcji śledzenia aktywności dostępnej w aplikacji Garmin Canine bardzo łatwo jest monitorować aktywność psa, sprawdzając długość i poziom intensywności jego aktywności. Skorzystaj z tych danych w celu wyrobienia u Twojego pupila zdrowszych i aktywniejszych nawyków.


Wyznaczaj granice przy użyciu odstraszacza

Jeśli nie jesteś w pobliżu, aby zareagować na zachowanie psa, możesz „osłonić” wybrane miejsca, ustawiając w nich elektroniczne odstraszacze psów (do nabycia osobno lub w zestawie). Urządzenia te pozwalają stworzyć strefę alarmową w promieniu od 0,3 do 1 m, która pomoże Ci utrzymać Twojego czworonoga z dala od koszy na śmieci, grządek i innych wybranych miejsc.


Wbudowana technologia z regulowaną czułością wykrywania szczekania

Urządzenie Delta Smart jest wyposażone w wiodącą na runku technologię z regulowaną czułością wykrywania i korekty szczekania firmy Garmin, dzięki czemu pies zachowuje się odpowiednio cicho, nie niepokojąc sąsiadów. Regulacja pozwala ustawić optymalny poziom korekty, który będzie zapobiegać uciążliwemu szczekaniu. System wykrywa sygnały szczekania na podstawie wibracji gardła psa i całkowicie eliminuje możliwość nieuzasadnionego stosowania korekty wywołanej szczekaniem psów znajdujących się w pobliżu lub innymi źródłami dźwięku.


Solidna, trwała i atrakcyjna konstrukcja

Urządzenie Delta Smart ma niewielkie wymiary, jest lekkie, wytrzymałe i wygodne do noszenia dla psa po przyczepieniu do obroży. Jest również wyposażone w trzy zdejmowane zaciski (szary, niebieski lub fuksja), które można dowolnie zmieniać, by stworzyć własny zestaw dla psa. Urządzenie Delta Smart można zamocować na pasku obroży o szerokości do 25 mm (1 cala). Zostało ono tak zaprojektowane, aby wytrzymało wszelkie wstrząsy, uderzenia i zadrapania, na jakie na pewno narazi je aktywny pies. Urządzenie jest odpowiednie do stosowania u większości ras psów i różnych długości sierści oraz zachowuje wodoszczelność go głębokości 10 metrów (1 atm). Ponadto jest wyposażone w wytrzymałą baterię litowo-jonową, zapewniającą do 3 tygodni działania między ładowaniami.

 

Przed zakupem zainstaluj aplikacje Garmin Canine na telefonie

Link do aplikacjina androida:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.gdog

Link do aplikacjiz App Store:

https://itunes.apple.com/app/garmin-canine/id1136009274

 

obroża elektroniczna Garmin Delta SmartGarmin Delta Smart do tresury psów co go wyróżnia ? Kluczową różnicę stanowi obsługa z poziomy zgodnego smartfona (pozostałe modele są obsługiwane za pomocą dedykowanych - ręcznych urządzeń Garmin). Specjalna zaprojektowana aplikacja pozwala w intuicyjny sposób korygować niepożądane zachowanie Twojego psa. Delta Smart posiada wbudowany BarkLimiter, a także współpracuje z elektronicznymi "odstraszaczami". Garmin Tag Keep Away to niewielkich rozmiarów urządzenie, które pozwala kontrolować oraz szkolić psa także podczas naszej nieobecności.

Kliknij aby zobaczyć instrukcję Garmin Delta Smart:

Kliknij aby zobaczyć instrukcję Garmin Delta Smart

Bezpłatna aplikacja Garmin Canine pozwala na sprawdzanie dziennej aktywności psa i uzyskiwanie informacji o jego zachowaniu. Po sparowaniu ze zgodną obrożą z nadajnikiem dla psa możesz zdalnie szkolić psa za pomocą dźwięków, wibracji i stymulacji. Aplikacja umożliwia bezprzewodowe wysyłanie aktualizacji oprogramowania do urządzenia dla psa.
Możesz sparować czujniki Keep Away Tag, aby trzymać psa z dala od niepożądanych miejsc.

Szkol zdalnie:

Umożliwia zdalne szkolenie psa za pomocą  aplikacji. Możesz wybrać metodę szkolenia najlepiej dopasowaną do Twojego psa.

Skonfiguruj korygowanie szczekania:

Umożliwia urządzeniu wykrywanie i automatyczne korygowanie szczekania. Możesz wybrać metodę korygowania. W przypadku  stymulacji możesz dostosować poziom intensywności lub  wybrać tryb jego automatycznego podnoszenia.

Skonfiguruj czujniki Keep Away Tag:

Umożliwia sparowanie i konfigurację opcjonalnych czujników Keep Away Tag.  Każdemu czujnikowi możesz nadać opisową nazwę, aby
identyfikować jego lokalizację, ustawić skuteczny zasięg dla psa i dostosowywać metodę korygowania.


Analizuj dane:

Pozwala na wyświetlanie podsumowania danych, w tym dziennego poziomu aktywności psa, liczby szczeknięć i wejść na obszary znajdujące się w zasięgu sparowanych czujników Keep Away Tag. Możesz również wyświetlać bardziej szczegółowe informacje na temat
aktywności psa, w tym czas zdarzeń i użyte działania korygujące.

UWAGA:
Niektóre dane wymagają dodatkowych czujników Keep Away Tag

Skonfiguruj członków rodziny i psy:

Pozwala na tworzenie i edycję profili psa, parowanie obroży z nadajnikiem dla psa i zapraszanie innych członków rodziny

 

Aplikacje Garmin Canine w języku polskim można pobrać na telefon z następujących sklepów z aplikacjami:

Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.gdog

Apple :
https://itunes.apple.com/app/garmin-canine/id1136009274

WWW.POLOGAR.EU

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci