• Gps dla psa Garett Papi 3

Lokalizator GPS dla psa wyposażony został w slot na kartę SIM. Obsługuje karty wszystkich operatorów. Dzięki temu masz możliwość zlokalizowania swojego psa za pomocą technologii GPS, LBS oraz Wi-fi. Możesz także nawiązać połączenie telefoniczne i przywołać go głosem, jeśli zbytnio się oddali.

299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0

Zadzwo zapytaj: 785236859

Zostaw telefon

Lokalizator GPS, to urządzenie, którego głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa. Lokalizator GPS współpracuje (za pomocą darmowej aplikacji) z telefonem drugiej osoby (opiekuna), dzięki czemu na telefonie można w każdej chwili wyświetlić mapkę z zaznaczonym miejscem pobytu posiadacza trackera, a także prześledzić przebytą trasę. Lokalizatory GPS posiadają także funkcje zwykłego telefonu. Są niezwykle przydatne na wycieczkach, a w szczególności podczas ryzykownych wypraw. Są również doskonałym narzędziem, umożliwiającym szybkie odnalezienie zaginionego zwierzaka. A dodatkowo potrafią być fascynującym wyposażeniem w różnego rodzaju grach terenowych.

Gps dla psa Garett Papi 3 Jest niewielki i łatwo go przymocować do obroży. Nie przeszkadza psu w żaden sposób. Jest przy tym wodoodporny, wstrząsoodporny, a także ma wytrzymałą obudowę. Zawsze będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twój pies.
Lokalizator GPS dla psa wyposażony został w slot na kartę SIM. Obsługuje karty wszystkich operatorów. Dzięki temu masz możliwość zlokalizowania swojego psa za pomocą technologii GPS, LBS oraz Wi-fi. Możesz także nawiązać połączenie telefoniczne i przywołać go głosem, jeśli zbytnio się oddali.
Lokalizator GPS dla zwierząt zniesie każde warunki pogodowe, a nawet przygodną kąpiel zwierzaka. Dodatkowym wyposażeniem zestawu jest wytrzymała obroża, przystosowana do wygodnego i szybkiego mocowania trackera.
Alarm w Twoim smartfonie uruchomi się samoczynnie, jeśli pies oddali się poza wyznaczony przez Ciebie teren GEO ogrodzenie. Dzięki przyciskowi SOS, osoba, która odnajdzie Twego psa, będzie mogła skontaktować się z Tobą telefonicznie. Na swoim smartfonie prześledzisz także trasę, którą przebył Twój pies.
Telefoniczny kontakt z psem to wygodna metoda, by go przywołać bez konieczności zwracania na siebie uwagi głośnym krzykiem. Lokalizator GPS dla zwierząt posiada także wbudowany mikrofon, umożliwiający zdalny podsłuch odgłosów w otoczeniu zwierzaka.

WYMOGI DOTYCZĄCE KARTY NANO SIM
Karta musi być aktywna (jeśli to nowa karta należy ją aktywować w telefonie komórkowym poprzez wykonanie
połączenia wychodzącego)
Karta SIM musi spełniać następujące warunki :
Do urządzenia instalujemy kartę w standardzie Micro SIM.
Karta musi posiadać środki na koncie (dotyczy kart na doładowania)
Karta nie może mieć aktywnego kodu PIN (by sprawdzić czy karta posiada aktywną blokadę PIN należy zainstalować ją w
telefonie komórkowym i sprawdzić czy podczas włączania będziemy zapytani o kod PIN. Jeśli tak to blokada jest aktywna i konieczne będzie jej wyłączenie w ustawieniach telefonu lub poprzez kontakt z operatorem)
Karta musi obsługiwać tryb pracy 2G, musi posiadać włączoną usługę internetu oraz funkcję identyfikacji numeru.

UWAGA: Karty SIM oferowane przez operatorów jako internetowe, dedykowane np. do tabletów mogą nie działać w urządzeniu.

Z uwagi na to, że urządzenie korzysta z połączenia internetowego, by nie generować dodatkowych kosztów
zalecamy wykupienie u operatora pakietu internetowego. Pakiet 1GB / miesiąc jest wystarczający. Koszty połączenia
internetowego, połączeń głosowych oraz wiadomości SMS są regulowane przez cennik operatora sieci komórkowej.

Urządzenie ładuje się za pomocą kabla magnetycznego dołączonego do zestawu.
Magnetyczną końcówkę kabla przykładamy do styków znajdujących się na odwrocie urządzenia. Następnie należy połączyć
drugi koniec kabla z portem USB komputera lub zasilacza USB.
Uwaga: Podczas ładowania, urządzenie powinno leżeć stabilnie na płaskiej powierzchni i końcówka magnetyczna powinna przylegać do styków. Gdy prawidłowo podłączymy zaświeci się czerwona dioda LED. Jeśli urządzenie jest głęboko rozładowane, dioda może zaświecić się dopiero po kilkunastu minutach.
Przed pierwszym użyciem urządzenia zaleca się jego ładowanie przez 2 godziny. Ładowanie urządzenia po rozładowaniu powinno trwać co najmniej 2 godziny.

INSTALACJA APLIKACJI SETRACKER


Aplikacja jest kompatybilna z systemem Android 4.3, iOS 7 (i wyższe).
Pełną funkcjonalność lokalizatora oraz możliwość jego konfiguracji uzyskujemy po instalacji aplikacji SeTracker na
naszym smartfonie z systemem Android lub iOS.
Aplikację można wyszukać wpisując w wyszukiwarkę sklepów nazwę SeTracker.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci