• Kamera sportowa Garmin VIRB XE

Symbol: Virb

Garmin Virb XE to niewielkich rozmiarów kamera sportowa, wodoodporna do 50 metrów, rejestrująca obraz w jakości HD. Filmy profesjonalnej jakości: 1440p z 30 kl./s, 1080p z 60 kl./s, 960p z 100 kl./s, 720p z 120 kl./s i 480p z 240 kl./s, ze stabilizacją obrazu i regulowanym zoomem

1545.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena dostawy 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier 0
Na e-mail 0

Telefon: 324731855 Lub 785236859

Zostaw telefon

Garmin Virb XE to niewielkich rozmiarów kamera sportowa, wodoodporna do 50 metrów, rejestrująca obraz w jakości HD.

 •     Filmy profesjonalnej jakości: 1440p z 30 kl./s, 1080p z 60 kl./s, 960p z 100 kl./s, 720p z 120 kl./s i 480p z 240 kl./s, ze stabilizacją obrazu i regulowanym zoomem
 •     G-Metrix: Wbudowany moduł GPS firmy Garmin i odpowiednie czujniki pozwalają na bieżąco śledzić Twoje ruchy i wyświetlać informacje o nich na zaawansowanych licznikach, wykresach oraz na inne sposoby
 •     Zdjęcia: 12 megapikseli; tryb seryjny do 30 kl./s; zdjęcia poklatkowe
 •     Dźwięk: Odsłonięty mikrofon nagrywa wyjątkowo klarowny dźwięk nawet pod wodą; bezprzewodowa rejestracja dźwięku HD z zestawów słuchawkowych i mikrofonów Bluetooth®
 •     Mały rozmiar i mocna budowa: kamera jest lekka, kompaktowa i wytrzymała. Można zanurzyć ją nawet na 50 m bez konieczności stosowania dodatkowej obudowy.


Kamera sportowa VIRB XE pozwala uchwycić więcej akcji: rejestruje pełen detali, szerokokątny obraz HD o jakości 1080p i 60 kl./s oraz robi zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli z prędkością do 30 kl./s. Garmin VIRB XE to kamera stworzona z myślą o najtrudniejszych warunkach. Możesz zanurkować z nią na 50 m bez dodatkowej obudowy, rejestrując czysty i wyraźny dźwięk. G-Metrix to technologia, która dzięki wykorzystaniu odbiornika Garmin GPS pozwala zarejestrować prędkość, dystans, wysokość i natężenie akcji.
Nagrywanie doskonałych filmów

Kamera VIRB XE nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości 1440p (30 kl./s), 1080p (60 kl./s) i 720p (120 kl./s), zarejestruje realistyczny obraz Twoich przeżyć. Kamera VIRB XE wyposażona jest w specjalny, szklany obiektyw, zoom i funkcję szybkiego nagrywania z prędkością do 240 kl./s (480p). To pozwala mieć pewność, że zarejestrowany materiał spełni oczekiwania. Możliwość ręcznej zmiany nastaw, w tym balansu bieli i przesunięcia ekspozycji, zapewnia jeszcze większą swobodę przy filmowaniu.

Wysoka jakość zdjęć

Z VIRB XE nic ci nie umknie — kamera ma osobny przycisk migawki i robi szerokokątne zdjęcia o rozdzielczości 12 megapikseli z prędkością do 30 klatek na sekundę. Można robić zdjęcia nawet podczas nagrywania filmu. Model VIRB XE ma dodatkowo funkcję automatycznego fotografowania w długich okresach czasu: maksymalny interwał to 120 s. Funkcja wydłużonej rejestracji poklatkowej umożliwia usypianie kamery VIRB XE między kolejnymi ujęciami. Dzięki temu energia baterii może wystarczyć do naprawdę długiego fotografowania.
Technologia G-Metrix™

Technologia G-Metrix pozwala kręcić więcej niż jeden film na raz. Kamera VIRB XE ma wbudowany odbiornik Garmin GPS, akcelerometr i czujniki położenia. Dzięki temu cała historia Twojej agresywnej jazdy, obrotów i skoków może zostać zarejestrowana. VIRB XE może połączyć się bezprzewodowo z zewnętrznymi czujnikami i urządzeniami firmy Garmin. W ten sposób nagranie wideo zostanie uzupełnione o emocjonujące dane o osiągach Twojego roweru albo łodzi. Bezpłatne oprogramowanie VIRB Edit (dostępne na platformy mobilne i stacjonarne) pozwala wzbogacić opowiadaną historię przez nałożenie na obraz liczników i wykresów — na bieżąco pokazujących prędkość, przyspieszenie, tętno i wiele innych parametrów.
Niewielka i wytrzymała

Kamera VIRB XE jest niewielka i lekka, śmiało można ją zabrać wszędzie. Jest gotowa do nurkowania, do głębokości 50 m nie potrzebuje dodatkowego osprzętu ani obudowy. Dzięki solidnej, kompaktowej konstrukcji stawi czoła niepogodzie. Odsłonięty mikrofon nagrywa wyjątkowo klarowny dźwięk, którego kamery zamknięte w obudowach nie są w stanie zapisać. Szklany obiektyw o płaskiej, hydrofobowej powierzchni sprawia, że podwodne ujęcia są doskonale wyraźne, a przy wynurzaniu na szkle nie pozostają kropelki.

Płynny obraz wideo

Kamera VIRB XE jest wyposażona w czujniki ruchu, które wykrywają poruszenia kamery i pomagają utrzymać stabilny obraz. Podczas gdy pokonujesz trudny teren lub robisz zdjęcia drżącą ręką — elektroniczna stabilizacja obrazu koryguje ruchy kamery.
Podłącz kamerę VIRB przez WiFi®

Skomponuj kadr za pomocą podglądu na żywo, a potem skorzystaj z możliwości sterowania wieloma kamerami i wyświetlania z nich obrazu. Jest to możliwe, gdy połączysz kamerę VIRB XE z aplikacją Garmin VIRB® Mobile zainstalowaną na zgodnym telefonie lub tablecie. Umożliwia ona swobodne odtwarzanie i edycję filmów, nakładanie danych G-Metrix i wysyłanie nagrań do chmury. Kamerą VIRB XE można nawet wygodnie sterować i zmieniać jej ustawienia za pomocą zgodnego urządzenia Garmin.


Nagrywanie jednym przyciskiem

Twórcy kamery VIRB XE położyli nacisk na usprawnienie i łatwość obsługi. Dlatego ma ona umieszczony na wierzchu obudowy przełącznik do włączania nagrywania jednym dotknięciem oraz dedykowany przycisk migawki do fotografowania — zupełnie jak cyfrowy aparat kompaktowy. Przełącznik działa z wyraźnym kliknięciem. Dzięki temu zawsze wiesz, czy rejestracja została włączona i możesz bez problemu sterować kamerą nawet wtedy, gdy jest ona zamocowana na kasku lub gdy nosisz rękawice. Zapis rozpoczyna się w momencie przesunięcia przełącznika, nawet jeśli zasilanie kamery było wyłączone.
Więcej energii, więcej akcji

Kamera VIRB XE ma zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi złącze ładowania. Dzięki temu można nagrywać bez przerw nawet w najtrudniejszych warunkach, uzupełniając energię z akumulatora pojazdu lub innego źródła. Dla większej swobody ujęć model VIRB XE jest wyposażony w wymienną baterię litowo-jonową.
Doskonałość dzięki bezprzewodowemu dźwiękowi HD

Kamera VIRB XE obsługuje łączność w standardzie Bluetooth 4.0, co pozwala jej łączyć się bezprzewodowo z zestawami słuchawkowymi i mikrofonami Bluetooth oraz nagrywać dźwięk wysokiej jakości. Model VIRB XE zapewnia swobodę przy realizacji dźwięku: z równą łatwością nagrasz komentarz w czasie jazdy motocyklem i słowa wypowiadane w pewnym oddaleniu od kamery.
Ekosystem urządzeń Garmin

Kamera VIRB XE współpracuje z ekosystemem urządzeń firmy Garmin, co daje dodatkowe możliwości sterowania nią i pozwala wzbogacić nagrania o więcej danych na temat wydajności. Dodatkowy pilot VIRB oraz cały szereg kompatybilnych urządzeń nawigacyjnych umożliwiają monitorowanie kamery VIRB XE i sterowanie nią. Opcjonalne czujniki firmy Garmin, takie jak czujnik pedałowania Garmin Vector lub czujnik tętna, a także zgodne urządzenia do fitnessu, dla lotników i żeglarzy pozwalają umieścić w nagraniach dodatkowe dane.
Synchronizacja wielu kamer

Możliwości modelu VIRB XE sprawiają, że skomplikowane ujęcia z użyciem wielu kamer stają się proste. Jest to możliwe dzięki znacznikom czasu współpracującym z odbiornikiem Garmin GPS, które pozwalają zgrywać ze sobą filmy co do klatki. Aplikacja VIRB Edit umożliwia bezproblemowe przełączanie się między widokami z różnych kamer i uniknięcie czasochłonnego ustawiania ujęć i pracy z kodami czasowymi.


Funkcja śledzenia kamery VIRB

Funkcja śledzenia kamery VIRB pozwala sprawdzić ostatnie znane położenie kamery. Dzięki temu nigdy jej nie zgubisz. Z funkcji możesz korzystać w połączeniu ze zgodnym urządzeniem firmy Garmin lub smartfonem.


Niesamowite filmy bez wysiłku

VIRB Edit to bezpłatne oprogramowanie na komputery stacjonarne, które wykorzystuje dane G-Metrix, by automatycznie stworzyć niezwykłe, gotowe do udostępnienia filmy uwieczniające Twoje przygody. Pozwala ono też na ręczne przeglądanie i edycję nagrań, dostosowanie wskaźników G-Metrix, dodawanie podkładu muzycznego i płynne przełączanie się między ujęciami. Dodatkowo aplikacja VIRB Edit pilnuje, by oprogramowanie kamery było zawsze zaktualizowane.
Uchwyty stworzone z myślą o akcji

Szeroka gama uniwersalnych uchwytów pozwala pewnie zamocować kamerę w wybranym położeniu. Są wśród nich uchwyty do montażu na płaskiej oraz zakrzywionej powierzchni, uchwyty na kierownicę roweru, sztycę siodełka, kask lub pierś oraz wielofunkcyjne uchwyty z paskami. Uchwyty VIRB wyposażone są w profesjonalne, antypoślizgowe mocowania dokręcane imbusem, co zapewnia ich maksymalną odporność na wstrząsy i wibracje.
Dane techniczne

Wymiary

 •     Wymiary urządzenia (szer. × wys. × gł.): 40,6 × 77,0 × 36,8 mm
 •     Rozmiar wyświetlacza: przekątna 25,4 mm, 128 × 128
 •     Masa: 151,7 g


Wideo

 •     Matryca światłoczuła: 12,4 MP, układ CMOS 1/2,3 cala
 •     Typ pliku: .mp4
 •     Wideo w jakości HD 1080p: 60, 50, 48, 30, 25, 24 kl./s
 •     Wideo w jakości HD 960p: 100, 60, 50 kl./s
 •     Wideo w jakości HD 720p: 120, 100, 60, 50, 30, 25 kl./s
 •     480p (zwolnione tempo): 240 kl./s
 •     Rozdzielczość zdjęć: 12 MP i 7 MP
 •     Zdjęcia seryjne: 12 MP, 30 kl./s
 •     Zdjęcia poklatkowe: własne ustawienia, interwał do 120 s


Dźwięk

 •     Mikrofon wewnętrzny : tak
 •     Mikrofon zewnętrzny: opcjonalny mikrofon z mocnym kablem lub dźwięk Bluetooth®


Połączenia

 •     Bluetooth: tak (4.0)
 •     Zgodność z ANT+®: tak (pilot i czujniki)
 •     Interfejs: USB 2.0
 •     Wyjście HDMI: nie
 •     Przesyłanie strumieniowe przez Wi-Fi: tak (802.11 bgn)


Inne

 •     GPS: tak
 •     Zakres temperatur: praca od -20°C do 45°C, ładowanie od 0°C do 45°C, przechowywanie od -40°C do 85°C
 •     Pamięć: karta microSD™ (do 128 GB); do nabycia osobno
 •     Akcelerometr: tak
 •     Wysokościomierz: nie
 •     Klasa wodoszczelności: 5 atm (do 50 metrów)
 •     Stabilizacja obrazu: tak (wspomagana żyroskopowo)
 •     Korekcja zniekształceń obiektywu: tak


Bateria

 •     Typ baterii: litowo-polimerowa o pojemności 980 mAh
 •     Pojemność baterii: 980 mAh
 •     Czas działania baterii: przy 1080p (30 kl./s) – maks. 2 godz.


Zawartość opakowania

 •     Kamera sportowa VIRB XE
 •     Bateria
 •     Kabel do ładowania
 •     Uchwyt do montażu na płaskiej i zakrzywionej powierzchni
 •     Krótki i długi uchwyt do montażu
 •     Krótkie i długie mocowanie antypoślizgowe
 •     2 pokrętła do długiego wysięgnika i 1 do krótkiego
 •     Klucz
 •     Dokumentacja produktu


ZOBACZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI:

Instrukcja obsługi kliknij aby zobaczyć instrukcję Kamera sportowa Garmin VIRB XE

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci