• Dodatkowa Obroża gps dla psa Garmin Alpha TT25 K

Symbol: 010-02447-25

Bez względu na to, jakie psy prowadzisz i w jakim terenie, Alpha TT 25 K wąska i wytrzymała obroża w uniwersalnym rozmiarze pomoże Ci je prowadzić — niezależnie od rasy. Śledź swojego psa w odległości 10 km po połączeniu ze zgodnym urządzeniem podręcznym (do nabycia osobno). Zoptymalizuj czas pracy baterii dzięki funkcji dynamicznego śledzenia. Obroża w uniwersalnym rozmiarze dla dużych i małych ras. Łatwa do wymiany elastyczna obroża. Trenuj swojego psa za pomocą stymulacji, dźwięku lub wibracji po połączeniu ze zgodnym urządzeniem podręcznym (do nabycia osobno). Pobieraj automatyczne aktualizacje oprogramowania pod warunkiem ładowania urządzenia i podłączenia go do sieci za pomocą technologii Wi-Fi.

Brak towaru
1949.00
Oblicz ratę

Rata już od: / mc

Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Kurier za Pobraniem 0
Kurier Polska 0
Zostaw telefon

Obroża elektroniczna dla psa

 

Bez względu na to, jakie psy prowadzisz i w jakim terenie, Alpha TT 25 K wąska i wytrzymała obroża w uniwersalnym rozmiarze pomoże Ci je prowadzić — niezależnie od rasy.
Śledź swojego psa w odległości 10 km po połączeniu ze zgodnym urządzeniem podręcznym (do nabycia osobno).
Zoptymalizuj czas pracy baterii dzięki funkcji dynamicznego śledzenia.
Obroża w uniwersalnym rozmiarze dla dużych i małych ras.
Łatwa do wymiany elastyczna obroża.
Trenuj swojego psa za pomocą stymulacji, dźwięku lub wibracji po połączeniu ze zgodnym urządzeniem podręcznym (do nabycia osobno).
Pobieraj automatyczne aktualizacje oprogramowania pod warunkiem ładowania urządzenia i podłączenia go do sieci za pomocą technologii Wi-Fi.ŚLEDZENIE
Zamontowany na górze obroży, bardzo czuły odbiornik GPS i Galileo śledzi pozycję psa, a obroża Alpha® TT 25 K przesyła dane o jego pozycji za pośrednictwem VHF w odległości 10 z częstotliwością aktualizacji wynosząca nawet co 5 sekund po połączeniu ze zgodnym urządzeniem podręcznym (do nabycia osobno).

TRENUJESZ
Trenuj swojego psa za pomocą 18 poziomów ciągłej i natychmiastowej stymulacji oraz dźwięku i wibracji (pod warunkiem użycia ze zgodnym urządzeniem podręcznym; do nabycia osobno).


UNIWERSALNY ROZMIAR
Trwała, a jednocześnie wąska konstrukcja w uniwersalnym rozmiarze dla dużych i małych ras.


DYNAMICZNE ŚLEDZENIE
Funkcja dynamicznego śledzenia wydłuża czas działania baterii wykorzystując informacje o ruchu psa.

WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA
Łatwa do samodzielnej wymiany opaska obroży jest odporna na najtrudniejsze warunki.

ŚWIATŁA SYGNALIZACYJNE LED
Obroża ta jest wyposażona w jasne, wielokolorowe sygnalizatory świetlne LED, które ułatwiają identyfikację psa nawet w warunkach słabej widoczności. Można je aktywować i zmieniać ich tryby zdalnie przy użyciu zgodnego urządzenia podręcznego (do nabycia osobno).


BATERIA Z MOŻLIWOŚCIĄ WYMIANY
W przypadku włączenia funkcji dynamicznego śledzenia standardowa bateria może działać nawet 68 godzin, a powiększona bateria może działać nawet 136 godzin (do nabycia osobno).

AUTOMATYCZNE AKTUALIZACJE
Urządzenie Alpha TT25K automatycznie pobiera aktualizacje pod warunkiem ładowania go i podłączenia do sieci za pomocą technologii Wi-Fi.
PAROWANIE Z URZĄDZENIAMI PODRĘCZNYMI

Obrożę dla psów Alpha TT25K GPS można łatwo sparować z urządzeniami podręcznymi do śledzenia psów firmy Garmin, takimi jak urządzenia z serii Alpha®

Alpha 300 K ;Alpha 300i K; Alpha 200 k; Alpha 200i K oraz PRO 550 Plus (sprzedawany osobno).

Wyszkól swojego psa dzięki urządzeniom do śledzenia i szkolenia. Od problemów z posłuszeństwem po polowania i zapobieganie szczekaniu — uzyskaj dokładnie to, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje stosunki z towarzyszem polowań.

Polska instrukcja obsługi obroży Garmin Alpha TT25 K: PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci